VDI.ro

Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare

Baia Mare, Periferie

380.000 EUR

Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare

location_on Baia Mare, Periferie, Maramures

380.000 EUR
1.267 EUR/mp
ID: VDI543.1213543 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 29 vizualizări
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 1
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 2
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 3
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 4
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 5
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 6
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 7
Vila de vanzare, zona Castel Transilvania i, Baia Mare - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 300 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 2011 home 380 mp constr. terrain 1,000 mp teren

Descriere

Das Imobiliare va propune pentru achizitie , o vila cu 4 dormitoare, constructie din caramida (2011) , acoperis din tigla, izolata exterior, in suprafata utila de 300 mp, dispusa pe 3 nivele, D+P+M, cu o curte generoasa de 1000 mp, situata in Baia Mare , zona Castel Transilvania.Casa se vinde mobilata si utilata, conform fotografiilor.Pret casa + 10 ari - 380.000 euro;Optional se pot achizitiona alte 45 ari teren intravilan, in spatele casei la pretul de 5500 euro / ar.Mai multe detalii va ofer la telefon 0774 513 951

Detalii proprietate

ID anunț VDI543.1213543
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 300 mp
Suprafață construită 380 mp
Suprafață teren 1,000 mp
Camere 4
Băi 3
Etaj 1
An construcție 2011
Preț/mp 1.267 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Periferie, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 380.000 €
65.000 € 1.249.800 €
Medie zonă:289.775 €