VDI.ro

Case de vanzare, zona Branduselor

Baia Mare, Independentei

238.000 EUR

Case de vanzare, zona Branduselor

location_on Baia Mare, Independentei, Maramures

238.000 EUR
1.831 EUR/mp
ID: VDI557.1217535 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 20 vizualizări
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 1
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 2
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 3
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 4
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 5
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 6
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 7
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 8
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 9
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 10
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 11
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 12
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 13
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 14
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 15
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 16
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 17
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 18
Case de vanzare, zona Branduselor - foto 19
1 / 19
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 130 mp bathtub 3 băi calendar_today 2024 home 198 mp constr. terrain 450 mp teren

Descriere

Imobiliaris Concept va propune spre vanzare case individuale in zona Branduselor.
Configuratie case:
2 CASE CU GARAJ:
- Suprafata utila: 120 mp
- Garaj: 30 mp + Camera Tehnica
- Teren: aproximativ 400 mp
2 CASE CU PERGOLA MODERNA:
- Suprafata utila: 130 mp
- Teren: aproximativ 450 mp
- Pergola amplasata pe fatada principala
Compartimentare:
- parter: living generos cu bucatarie open space, toaleta si camara
- etaj: 3 dormitoare spatioase, 2 toalete si 2 balcoane
DETALII DE CONSTRUCTIE EXTERIOARA:
- Zidarie din caramida Cemacom- Termoizolatie cu polistiren de 15 cm- Fatada cu placari din caramida aparenta- Invelitoare din tabla plana faltuita- Jgheaburi rectangulare ascunse- Burlane rectangulare inglobate in termosistem- Tamplarie premium Salamander cu geam tripan
DETALII INTERIOARE (SEMIFINISAT AVANSAT):- Sape autonivelante- Tencuiala mecanizata- Incalzire in pardoseala ndash; parter si etaj- Calorifere scarita in bai- Centrala termica inclusa- Instalatie electrica pe pozitie- Instala#539;ie sanitar#259; pe pozi#539;ie- Planseu beton etaj 1 la acoperis
AMENAJARE EXTERIOARA:- Pavaje si trotuare- Curte delimitata si amenajata- Imprejmuire pe 4 laturi (stalpi beton + lamele)- Porti de acces auto automatizate
Zona este una linistita, potrivita pentru persoanele care caut#259; intimitate si aer curat, departe de agitatia orasului, dar cu acces facil.
Termen finalizare proiect: Octombrie 2026
PRET : 238000 EUR + TVA
Consultant Imobiliar ANDRADA LES
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0742931256 .
Va asteptam cu drag!

Detalii proprietate

ID anunț VDI557.1217535
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 130 mp
Suprafață construită 198 mp
Suprafață teren 450 mp
Camere 4
Băi 3
An construcție 2024
Preț/mp 1.831 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Independentei, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)