VDI.ro

Case / vile de vanzare Valea Lupului

Iasi, Valea Lupului

340.000 EUR

Case / vile de vanzare Valea Lupului

location_on Iasi, Valea Lupului, Iasi

340.000 EUR
2.615 EUR/mp
ID: VDI1.1216304 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 15 vizualizări
Case / vile de vanzare Valea Lupului - foto 1
Case / vile de vanzare Valea Lupului - foto 2
Case / vile de vanzare Valea Lupului - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 130 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2022 home 155 mp constr. terrain 360 mp teren

Descriere

VIL#258; PREMIUM DE VAcirc;NZARE ndash; VALEA LUPULUI, IA#536;I | FideliaCasaFideliaCasa v#259; propune spre vacirc;nzare o vil#259; elegant#259;, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; de top din Valea Lupului, icirc;n imediata apropiere a Str#259;zii 1 Decembrie, cu acces rapid c#259;tre toate punctele de interes ale municipiului Ia#537;i.
Caracteristici generale: Suprafa#539;#259; util#259;: 130 mp
Teras#259; icirc;nchis#259; cu sticl#259;: 30 mp
Box#259;/depozitare: 25 mp
Num#259;r camere: 5
Regim de icirc;n#259;l#539;ime: Parter + Etaj
Stare: Complet mobilat#259; #537;i utilat#259;
Compartimentare:Parter:
Hol de acces
Living spa#539;ios cu #537;emineu pe lemne
Buc#259;t#259;rie complet echipat#259;
Baie
Camer#259; tehnic#259;
Teras#259; generoas#259; icirc;nchis#259; cu sticl#259;
Etaj:
3 dormitoare luminoase
Baie
2 dressinguri
Dot#259;ri #537;i finisaje premium: Tacirc;mpl#259;rie Salamander cu geam Tripan
U#537;i din lemn masiv, realizate la comand#259; ndash; Mobili Brianza
Sc#259;ri interioare din marmur#259;
Pardoseli din travertin
Izola#539;ie exterioar#259; cu vat#259; bazaltic#259; de 10 cm
Cas#259; tencuit#259; integral, interior #537;i exterior
Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;
Central#259; termic#259; Viessmann
Sistem de dedurizare a apei
Aer condi#539;ionat
Exterior #537;i facilit#259;#539;i: Curte amenajat#259; cu gazon #537;i plante ornamentale
Poart#259; cu deschidere automatizat#259;