VDI.ro

Case / vile de vanzare Bucium

Iasi, Bucium

348.000 EUR

Case / vile de vanzare Bucium

location_on Iasi, Bucium, Iasi

348.000 EUR
1.180 EUR/mp
ID: VDI1.1216301 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 17 vizualizări
Case / vile de vanzare Bucium - foto 1
Case / vile de vanzare Bucium - foto 2
Case / vile de vanzare Bucium - foto 3
Case / vile de vanzare Bucium - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 295 mp bathtub 4 băi layers Et. 1 calendar_today 2018 home 295 mp constr. terrain 750 mp teren

Descriere

Vil#259; individual#259; de vacirc;nzare ndash; Bucium | 295 mp utili | Teren 750 mp |
Agen#539;ia noastr#259; v#259; propune spre vacirc;nzare o vil#259; individual#259;, spa#539;ioas#259; #537;i modern#259;, situat#259; icirc;ntr-una dintre cele mai apreciate zone reziden#539;iale din Bucium, recunoscut#259; pentru lini#537;te, aer curat #537;i acces facil c#259;tre ora#537;.
Proprietatea a fost construit#259; icirc;n anul 2018 #537;i se remarc#259; prin suprafe#539;ele generoase, compartimentarea eficient#259; #537;i dot#259;rile care ofer#259; un nivel ridicat de confort.
Suprafa#539;#259; util#259;: 295 mp Suprafa#539;#259; teren: 750 mp Num#259;r camere: 5 Num#259;r b#259;i: 4 Balcoane: 3
Casa este desf#259;#537;urat#259; pe mai multe niveluri #537;i beneficiaz#259; de spa#539;ii largi, luminoase, ideale pentru o familie numeroas#259; sau pentru cei care icirc;#537;i doresc intimitate #537;i func#539;ionalitate. Zona de zi este bine delimitat#259; de zona de noapte, oferind un flux logic #537;i confortabil al locuirii.
Dot#259;ri #537;i avantaje: bull; panouri solare, pentru eficien#539;#259; energetic#259; #537;i costuri reduse de icirc;ntre#539;inere bull; saun#259; proprie, ideal#259; pentru relaxare #537;i wellness la domiciliu bull; foi#537;or generos, perfect pentru petrecerea timpului liber, mese icirc;n aer liber sau evenimente de familie bull; curte spa#539;ioas#259;, amenajabil#259;, cu poten#539;ial pentru gr#259;din#259;, loc de joac#259; sau piscin#259; bull; construc#539;ie solid#259;, bine icirc;ntre#539;inut#259; bull; proprietate ideal#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; permanent#259;, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie
Localizare: Bucium ndash; zon#259; reziden#539;ial#259; icirc;n plin#259; dezvoltare, cu acces rapid c#259;tre punctele de interes ale ora#537;ului, #537;coli, magazine #537;i mijloace de transport.
Aceast#259; vil#259; reprezint#259; o oportunitate excelent#259; pentru cei care caut#259; o locuin#539;#259; modern#259;, cu facilit#259;#539;i premium, icirc;ntr-o zon#259; verde #537;i lini#537;tit#259;.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216301
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 295 mp
Suprafață construită 295 mp
Suprafață teren 750 mp
Camere 5
Băi 4
Etaj 1
An construcție 2018
Preț/mp 1.180 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Bucium, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 348.000 €
65.000 € 1.850.000 €
Medie zonă:253.976 €