VDI.ro

Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor

Bistrita, Periferie

122.500 EUR

Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor

location_on Bistrita, Periferie, Bistrita Nasaud

122.500 EUR
1.112 EUR/mp
ID: VDI596.1206957 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 zile în urmă | 16 vizualizări
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 1
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 2
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 3
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 4
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 5
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 6
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 7
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 8
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 9
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 10
Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 110 mp bathtub 3 băi layers Et. 3 calendar_today 2018 home 129 mp constr.

Descriere

Apartament spatios de vanzare ndash; Bistrita, Str. Salcamilor
Cau#539;i un apartament modern, spatios #537;i bine pozitionat? Acesta este pentru tine!
3 camere
3 bai
Living generos
Buc#259;tarie moderna
Scara interioara
Boxa pentru depozitare
Parcare inclus#259;
* Situat icirc;ntr-o zona lini#537;tita din Bistrita, etaj 3 din 3, aproape de toate punctele de interes!
Pentru detalii #537;i vizionare, suna la 0744306681
Nu rata aceast#259; oportunitate! Distribuie dac#259; #537;tii pe cineva interesat!

Detalii proprietate

ID anunț VDI596.1206957
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 110 mp
Suprafață construită 129 mp
Camere 4
Băi 3
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2018
Preț/mp 1.112 EUR/mp

location_on Localizare

Periferie, Bistrita, Bistrita Nasaud (localizare aproximativă)