ID: VDI596.1206957

Apartament spatios de vanzare – Bistrita, Str. Salcamilor

Bistrita, Periferie, Bistrita Nasaud
122.500 EUR · 1.112 EUR/mp
Lenuta Iakab
Alpha Imobiliare
0745500392
lenuta.iakab@alpha-imobiliare.ro
4
Camere
3
Bai
110.19 mp
Suprafata
3
Etaj
2018
An constructie
Descriere:
Apartament spatios de vanzare ndash; Bistrita, Str. Salcamilor Cau#539;i un apartament modern, spatios #537;i bine pozitionat? Acesta este pentru tine! 3 camere 3 bai Living generos Buc#259;tarie moderna Scara interioara Boxa pentru depozitare Parcare inclus#259; * Situat icirc;ntr-o zona lini#537;tita din Bistrita, etaj 3 din 3, aproape de toate punctele de interes! Pentru detalii #537;i vizionare, suna la 0744306681 Nu rata aceast#259; oportunitate! Distribuie dac#259; #537;tii pe cineva interesat!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila110.19 mp
Suprafata construita128.61 mp
Camere4
Bai3
Etaj3
An constructie2018