VDI.ro

La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat

Popesti-Leordeni, Fermei

150.000 EUR

La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

150.000 EUR
2.107 EUR/mp
ID: VDI643.1226772 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 6 zile în urmă | 15 vizualizări
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 1
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 2
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 3
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 4
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 5
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 6
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 7
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 8
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 9
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 10
La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 71 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2020 home 73 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere ~ Mobilat-utilat ~ Popesti Leordeni Locatie : * Strada Amurgului Detalii suplimentare : * suprafata utila : 71.2 mp / totala : 72.8 mp * an constructie bloc : 2020* etaj : 2/4 ( cu lift ) Dotari : * electrocasnice Bosch premium, sticla neagra + masina de spalat vase Whirlpool 6th Sense* canapea living Divaniamp;Sofa* dormitor complet mobilat Divaniamp;Sofa* baie cu obiecte sanitare Delta Studio* 2 AC Ariston multisplit pe holExceptii mobila :* living ( tv + fotoliu ) , mobilier hol (cuier + oglinda + masuta) ,2 pantofare masina de spalat . Parcare : * 1 loc inclus in pret * posibilitate de achizitionare inca unul Pret : * 150.000 + TVA Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500Alexandra Radu

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1226772
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 71 mp
Suprafață construită 73 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2020
Preț/mp 2.107 EUR/mp

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)