VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Proprietăți în Popesti-Leordeni

801 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Centura Sud Est A2 Popesti Leordeni - Popesti-Leordeni
Gold Închiriere
1.575 EUR 4 €/mp
photo_camera 6

Centura Sud Est A2 Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni

bed2 cam. square_foot450 mp layersEt. parter calendar_today1990
Costel Alecu Costel Alecu
Romtor Romtor
Metrou Berceni 5 minute Apartament 3 camere 73 mp Mobilat si Utilat - Popesti-Leordeni
Vânzare
149.000 EUR 2.033 €/mp
photo_camera 16

Metrou Berceni 5 minute Apartament 3 camere 73 mp Mobilat si Utilat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei

bed3 cam. bathtub1 baie square_foot73.3 mp layersEt. 6 calendar_today2025
Cristina Cojoaca Cristina Cojoaca
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
Vanzare apartament 2 cam. | Popesti Leordeni | 64 mp | mobilat utilat - Popesti-Leordeni
Vânzare
125.000 EUR 1.953 €/mp
photo_camera 8

Vanzare apartament 2 cam. | Popesti Leordeni | 64 mp | mobilat utilat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot64 mp layersEt. 2 calendar_today2021
person
Daniel Naie
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
 Apartament 3 camere 2 bai –  New Confort City Popesti Leordeni - Popesti-Leordeni
Vânzare
126.000 EUR 1.235 €/mp
photo_camera 18

 Apartament 3 camere 2 bai –  New Confort City Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot102 mp layersEt. 10 calendar_today2021
person
Valentin Sumudica
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni - Popesti-Leordeni
Vânzare Exclusiv
100.000 EUR
photo_camera 12

Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Fermei

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot46 mp layersEt. 2 calendar_today2015
Florin Filip Florin Filip
Filado imobiliare Filado imobiliare
PRET REDUS ~ Metrou Dimitrie Leonida ~ 2 camere decomandat - Popesti-Leordeni
Vânzare
61.900 EUR 1.376 €/mp
photo_camera 13

PRET REDUS ~ Metrou Dimitrie Leonida ~ 2 camere decomandat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot45 mp layersEt. demisol calendar_today2014
Edi Mutis Edi Mutis
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
Metrou Berceni - 2 camere | Mobilat si Utilat - Popesti-Leordeni
Vânzare
125.000 EUR 1.923 €/mp
photo_camera 7

Metrou Berceni - 2 camere | Mobilat si Utilat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot65 mp layersEt. 2 calendar_today2021
Edi Mutis Edi Mutis
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
Splaiul Unirii ~ 3 camere mobilat si utilat spatios ~ 102 mp - Popesti-Leordeni
Vânzare
126.000 EUR 1.235 €/mp
photo_camera 20

Splaiul Unirii ~ 3 camere mobilat si utilat spatios ~ 102 mp

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni

Edi Mutis Edi Mutis
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
Solstitiului Ap 2 camere mobilat utilat - Popesti-Leordeni
Vânzare
61.900 EUR 1.376 €/mp
photo_camera 7

Solstitiului Ap 2 camere mobilat utilat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei

Marius Nicolae Marius Nicolae
Alliance Rezidential Alliance Rezidential
2 camere { Mobilat si utilat } Berceni / Acces Metrou - Popesti-Leordeni
Vânzare
81.900 EUR 1.820 €/mp
photo_camera 9

2 camere { Mobilat si utilat } Berceni / Acces Metrou

location_on Popesti-Leordeni, Fermei