VDI.ro

Apartament Berceni

Bucuresti, Berceni

118.000 EUR

Apartament Berceni

location_on Bucuresti, Berceni, Bucuresti Ilfov

118.000 EUR
2.622 EUR/mp
ID: VDI21.1215955 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 10 vizualizări
Apartament Berceni - foto 1
Apartament Berceni - foto 2
Apartament Berceni - foto 3
Apartament Berceni - foto 4
Apartament Berceni - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 45 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 2022 home 55 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un superb apartament situat in zona Berceni, in apropiere de metrou Apartorii Patriei. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si este perfect pentru o familie sau un cuplu. Daca si dumneavoastra doriti sa va mutati intr-o zona deosebita ca aceasta nu ezitati sa ne contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI21.1215955
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 45 mp
Suprafață construită 55 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2022
Preț/mp 2.622 EUR/mp

location_on Localizare

Berceni, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Ionut Boboc
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 118.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.012 €