VDI.ro

Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare

Popesti-Leordeni, Fermei

110.000 EUR

Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

110.000 EUR
2.075 EUR/mp
ID: VDI643.1232183 | Publicat: 21.05.2026 | Actualizat: 6 ore în urmă | 1 vizualizări
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 1
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 2
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 3
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 4
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 5
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 6
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 7
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 8
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 9
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 10
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 11
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 12
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 13
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 14
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 15
Apartament 2 Camere Popesti | Metrou Aproape | Loc Parcare - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 53 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 2014 home 57 mp constr.

Descriere

Va prezentam in exclusivitate un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Strada Amurgului 31 , o alegere excelenta pentru locuinta proprie sau investitie, intr-o zona cu acces rapid la transport, scoli si multiple facilitati.
Detalii proprietate:
bull; Apartament 2 camerebull; Suprafata utila: 52,26 mpbull; Suprafata totala: 57,58 mpbull; An constructie: 2014bull; Etaj 5/5bull; Bloc prevazut cu lift si placa de betonbull; Partial mobilat si utilatbull; Exceptii: mobila dormitor, masa si scaunele din bucatariebull; 1 loc de parcare disponibil in cota parte
Avantajele zonei:
bull; Metrou Dimitrie Leonida la aproximativ 15 minute de mers pe jos si Statie autobuz 125bull; Statie autobuz 480 la aproximativ 3 minute, cu acces catre Metrou Berceni si Metrou Anghel Saligny ndash; zona Ikea Palladybull; Campus Scolar Drumul Fermei la aproximativ 10 minute de mers pe josbull; Complex La Strada Mall la aproximativ 5 minutebull; In apropiere regasiti farmacii, Profi, Mega Image, sala de fitness, pet shop si alte puncte de interes
Apartamentul beneficiaza de o compartimentare practica si de o pozitionare avantajoasa, oferind acces rapid catre toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil.
Pret: 110.000 euro
Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, contactati-ne.

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1232183
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 53 mp
Suprafață construită 57 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2014
Preț/mp 2.075 EUR/mp

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)