VDI.ro

Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii

Timisoara, Circumvalatiunii

58.000 EUR

Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii

location_on Timisoara, Circumvalatiunii, Timis

58.000 EUR
1.813 EUR/mp
ID: VDI555.1231965 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 7 ore în urmă | 3 vizualizări
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 1
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 2
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 3
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 4
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 5
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 6
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 7
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 8
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 9
Apartament 1 camera | 32 mp, Et.9 - Zona Circumvalatiunii - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 32 mp bathtub 1 baie layers Et. 9 calendar_today 1980 home 33 mp constr.

Descriere

AVA ESTATE v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 9 al unui imobil cu 10 niveluri dotat cu lift, icirc;n zona Circumvala#539;iunii.Blocul este pozi#539;ionat icirc;ntr-o zon#259; excelent#259; a ora#537;ului, fiind icirc;n proximitatea multor puncte de interes: Bega Circumvala#539;iunii, Kaufland, McDonald#39;s, Clinica Medici#39;s Laborix #537;i sta#539;ii ale mijloacelor de transport icirc;n comun.Apartamentul dispune de o suprafa#539;#259; util#259; de 32 mp #537;i este compartimentat astfel:- hol de acces;- baie dotat#259; cu van#259; #537;i ventila#539;ie mecanic#259;;- living cu balcon icirc;nchis icirc;n termopan;- buc#259;t#259;rie.Apartamentul necesit#259; renovare, oferindu-i noului proprietar posibilitatea de a-l amenaja dup#259; bunul plac. Confortul termic este asigurat prin intermediul re#539;elei de termoficare. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare.Pretul de vanzare este de 58.000 euro pret fix.Va putem ajuta cu achizitionarea imobilului prin credit bancar, avand brokeri de credite ce va stau la dispozitie cu cele mai bune oferte pentru dumneavoastra, acest serviciu fiind complet gratuit.Daca v-am starnit interesul, va asteptam cu drag la o vizionare.ID AVA311

Detalii proprietate

ID anunț VDI555.1231965
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 32 mp
Suprafață construită 33 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 9
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1980
Preț/mp 1.813 EUR/mp

location_on Localizare

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 58.000 €
24.000 € 359.900 €
Medie zonă:98.770 €