VDI.ro

Teren- MOSNITA NOUA- 640mp

Mosnita Noua

71.600 EUR

Teren- MOSNITA NOUA- 640mp

location_on Mosnita Noua, Timis

71.600 EUR
112 EUR/mp
ID: VDI459.1230885 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 11 vizualizări
Teren- MOSNITA NOUA- 640mp - foto 1
Teren- MOSNITA NOUA- 640mp - foto 2
Teren- MOSNITA NOUA- 640mp - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 640 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara Primum va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, pretabila pentru constructie casa individuala sau duplex in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata de 640 mp si cu 1 front generos de 20 ml;Terenul dispune de toate utilitatile, mai putin canalizare;
Strad#259; lini#537;tit#259;, cu locuin#539;e noi #537;i zon#259; icirc;n dezvoltare, propusa spre asfaltare anul viitor;
Regim inaltime: P+2;Va pot oferi mai multe detalii telefonic;Va astept cu drag la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1230885
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 640 mp
Preț/mp 112 EUR/mp

location_on Localizare

Mosnita Noua, Timis (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 71.600 €
35.500 € 216.150 €
Medie zonă:85.836 €