VDI.ro

De vânzare: 2 parcele de teren extravilan agricol – Pischia,...

Pischia

43.500 EUR

De vânzare: 2 parcele de teren extravilan agricol – Pischia, judetul Timis

location_on Pischia, Timis

43.500 EUR
1.450 EUR/mp
ID: VDI592.1209979 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 30 vizualizări
De vânzare: 2 parcele de teren extravilan agricol – Pischia, judetul Timis - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 30 mp teren

Descriere

Pun pe radar dou#259; parcele de teren agricol, extravilan, pozi#539;ionate strategic foarte aproape de satul Pischia, pe un teren drept, f#259;r#259; complica#539;ii ndash; exact genul de asset care nu-#539;i d#259; b#259;t#259;i de cap #537;i care livreaz#259; valoare solid#259; pe termen lung.
-Localizare: Pischia, Timi#537;- Tip teren: Extravilan agricol- Suprafa#539;#259;: dou#259; parcele (detaliile exacte se pot oferi la cerere)- Relieful: drept, acces facil- Pre#539;: 14.500 EUR / hectar
Un setup ideal pentru investi#539;ie agricol#259;, extindere sau viitoare dezvolt#259;ri, icirc;ntr-o zon#259; care icirc;mbin#259; lini#537;tea tradi#539;ional#259; a satului cu poten#539;ialul de cre#537;tere al zonei periurbane Timi#537;oara.
Dac#259; vrei s#259; intri icirc;n pipeline cu mai multe detalii sau o vizionare, sunt aici.

Detalii proprietate

ID anunț VDI592.1209979
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 30 mp
Preț/mp 1.450 EUR/mp

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies