VDI.ro

Vanzare teren

Dumbravita

158.200 EUR

Vanzare teren

location_on Dumbravita, Timis

158.200 EUR
200 EUR/mp
ID: VDI585.1206872 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 19 vizualizări
Vanzare teren - foto 1
Vanzare teren - foto 2
1 / 2
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 791 mp teren

Descriere

De vacirc;nzare teren intravilan Dumbravita, str. J.R. KiplingOportunitate excelent#259; pentru construc#539;ia unei locuin#539;e icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i icirc;n plin#259; dezvoltare! Suprafa#539;#259;: 791 mp Destina#539;ie: construire locuin#539;#259; unifamilial#259; P+1EPosibilitate: garaj + icirc;mprejmuirePre#539;: 200 euro/mpComision 3% Teren intravilan Drum asfaltat Toate utilitatile Ideal pentru cas#259; individual#259; Zon#259; aerisit#259;, cu acces facil c#259;tre ora#537;Comision agentie: 3%Pentru mai multe detalii:0732 335 392

Detalii proprietate

ID anunț VDI585.1206872
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 791 mp
Preț/mp 200 EUR/mp

location_on Localizare

Dumbravita, Timis (localizare aproximativă)

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies