VDI.ro

Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calara...

Bucuresti, Calea Calarasilor

320.000 EUR

Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor

location_on Bucuresti, Calea Calarasilor, Bucuresti Ilfov

320.000 EUR
4.000 EUR/mp
ID: VDI644.1207657 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 24 vizualizări
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 1
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 2
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 3
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 4
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 5
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 6
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 7
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 8
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 9
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 10
Spatiu comercial P+1 de vanzare | Mantuleasa 2 |Calea Calarasilor - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 80 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1990 home 80 mp constr.

Descriere

Spa#539;iu comercial cu pozi#539;ionare excelent#259;, situat stradal, icirc;n zona ultracentral#259; Macirc;ntuleasa, la intersec#539;ia dintre Bulevardul Corneliu Coposu #537;i Calea C#259;l#259;ra#537;ilor, ideal pentru investi#539;ie sau desf#259;#537;urarea unei activit#259;#539;i comerciale/profesionale.
bull; Regim de icirc;n#259;l#539;ime: P+1bull; Suprafa#539;#259; total#259;: 80 mpbull; Acces exclusiv stradalbull; Vizibilitate foarte bun#259;bull; Compartimentare eficient#259; pe dou#259; niveluribull; Potrivit pentru: birou, studio, salon, showroom, cabinet, activitate comercial#259;bull; Zon#259; cu trafic pietonal #537;i auto intensbull; Ideal investi#539;ie pentru icirc;nchiriere, cu randament bun
Pozi#539;ia premium #537;i accesul direct din strad#259; icirc;l fac potrivit atacirc;t pentru business propriu, cacirc;t #537;i pentru achizi#539;ie icirc;n scop investi#539;ional.

Detalii proprietate

ID anunț VDI644.1207657
Tip proprietate Spatii Comerciale
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 80 mp
Suprafață construită 80 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj parter
An construcție 1990
Preț/mp 4.000 EUR/mp

location_on Localizare

Calea Calarasilor, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 320.000 €
79.900 € 9.500.000 €
Medie zonă:1.002.425 €