VDI.ro

Pensiune de vanzare in Predeal

Predeal, Vladet - Trei Brazi

390.000 EUR

Pensiune de vanzare in Predeal

location_on Predeal, Vladet - Trei Brazi, Brasov

390.000 EUR
347 EUR/mp
ID: VDI556.1221471 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 30 vizualizări
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 1
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 2
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 3
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 4
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 5
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 6
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 7
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 8
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 9
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 10
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 11
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 12
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 13
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 14
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 15
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 16
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 17
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 18
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 19
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 20
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 21
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 22
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 23
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 24
Pensiune de vanzare in Predeal - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 20 cam. square_foot 1,125 mp calendar_today 2007 home 1,250 mp constr. terrain 1,000 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara Mervani va prezinta pensiune de vanzare in Predeal, zona Semicentrala. Suprafata construita este de 1250 mp si suprafata terenului este de 1000 mp. Spatiul are 24 de incaperi si este situat intr-un imobil cu regim de inaltime D+P+E1+E2+M.
Compartimentare:
Demisol :
sala de mese, bucatarie, vestiar personal, baie de serviciu pentru restaurant, camera pentru centrala, spalatorie;Parter :
receptie, sala conferinte, apartament (administrator) cu 2 camere;Etajul 1 :
apartament cu doua camere, 6 camere cu bai proprii si balcoane;Etajul 2 :
2 apartamente cu 2 camere, 4 camere cu bai proprii si balcoane;Mansarda :
8 camere cu bai proprii si balcoane.Destinatie anterioara: Pensiune. Destinatie spatiu: Pensiune. Vila este finisata in proportie de 80%.

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1221471
Tip proprietate Hoteluri/Pensiuni
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 1,125 mp
Suprafață construită 1,250 mp
Suprafață teren 1,000 mp
Camere 20
An construcție 2007
Preț/mp 347 EUR/mp
Tip ofertă Hoteluri - Pensiuni

location_on Localizare

Vladet - Trei Brazi, Predeal, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 390.000 €
320.000 € 2.250.000 €
Medie zonă:761.636 €