VDI.ro

RECO Garsoniera Tip D decomandat zona Rogerius

Oradea, Rogerius

69.500 EUR

RECO Garsoniera Tip D decomandat zona Rogerius

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

69.500 EUR
2.574 EUR/mp
ID: VDI316.1230616 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 3 vizualizări
RECO Garsoniera Tip D decomandat zona Rogerius - foto 1
RECO Garsoniera Tip D decomandat zona Rogerius - foto 2
RECO Garsoniera Tip D decomandat zona Rogerius - foto 3
RECO Garsoniera Tip D decomandat zona Rogerius - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 27 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1990 home 32 mp constr.

Descriere

RECO Imobiliare ndash; Apartament 1 camera, tip D, zona Piata Rogerius#ND59 RECO Imobiliare va propune spre vanzare apartament cu 1 camera, tip D, decomandat, situat la parter, in imediata apropiere a Pietei Rogerius.
Apartamentul are o suprafata utila de 27 mp si o suprafata construita de 32 mp, beneficiind de o compartimentare practica si eficienta.
Compartimentare Hol de acces
Bucatarie
Camera
Baie cu cada
Localizarea este excelenta, cu acces rapid la piata, centre comerciale, restaurante, parcuri, saloane si multiple facilitati publice.
Se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata.
Pretabil pentru locuinta sau spatiu comercial Ideal pentru investitie Posibilitate de preluare a chiriasului actual (chirie 250 euro/luna)
Pret: 69.500 euroPentru informatii suplimentare si programarea unei vizionari:0376 443 700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1230616
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 27 mp
Suprafață construită 32 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1990
Preț/mp 2.574 EUR/mp

location_on Localizare

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 69.500 €
21.500 € 69.500 €
Medie zonă:44.360 €