VDI.ro

Garsoniera

Focsani, Gara

36.000 EUR

Garsoniera

location_on Focsani, Gara, Vrancea

36.000 EUR
1.241 EUR/mp
ID: VDI579.1217561 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 14 vizualizări
Garsoniera - foto 1
Garsoniera - foto 2
Garsoniera - foto 3
Garsoniera - foto 4
Garsoniera - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 29 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1970 home 38 mp constr.

Descriere

INVICTUS IMOBILIARE v#259; propune spre VAcirc;NZARE o GARSONIERA situata icirc;n zona Gara .Are o suprafa#355;#259; de 29 mp utili #351;i se afl#259; la ETAJUL 3 icirc;ntr-un bloc cu regim de icirc;n#259;l#355;ime P+4 .Imobilul dispune de izola#539;ie exterioar#259; #537;i geamuri termopan .Este ideal ca #351;i reziden#355;#259; pentru un cuplu sau o familie, care este icirc;n c#259;utarea unei locuin#355;e icirc;ntr-o zona lini#351;tit#259; a ora#351;ului. V#259; a#351;tept#259;m s#259; icirc;l vedem icirc;mpreun#259;! Agent: Invictus Imobiliare. Cod de identificare: P 217PENTRU MAI MULTE OFERTE ALE AGENTIEI NOASTRE ACCESATI SITE-UL: Invictusimobiliare.ro.

Detalii proprietate

ID anunț VDI579.1217561
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 29 mp
Suprafață construită 38 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1970
Preț/mp 1.241 EUR/mp

location_on Localizare

Gara, Focsani, Vrancea (localizare aproximativă)

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.