VDI.ro

Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium

Visan

254.900 EUR

Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium

location_on Visan, Iasi

254.900 EUR
2.039 EUR/mp
ID: VDI628.1210852 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 1
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 2
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 3
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 4
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 5
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 6
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 7
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 8
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 9
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 10
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 11
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 12
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 13
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 14
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 15
Casa Visan Iasi 4 camere FINALIZATA finisaje premium - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 125 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 188 mp constr. terrain 500 mp teren

Descriere

Casa de vanzare situata in Visan , Bucium , judetul Iasi.
Constructie 2025, cu 125 mp utili, Parter + Etaj, compartimnetata astfel :PARTER inaltime 2.90 m-Hol de intrare-Living 28 mp-Bucatarie inchisa 12 mp-Baie cu du#537;-Terasa acoperita 32 mpETAJ inaltime 2.85 m-Hol cu acces in pod-dormitor 1 16 mp cu dresing 4mp-dormitor 2 13 mp-dormitor 3 13 mp-Baie cu cada wc lavoar si dus igienic-BalconDOTARI:- centrala proprie pe gaz cu garantie.- gaz, curent, apa, canalizare, internet- incalzire in pardoseala cu garantie.- izolatie termica ridicata cu polistiren de 10cm grosime si densitate EPS 80- geamuri tripan 3 sticle in 52mm cu profile SCHUCO de 82 mm ce ofera o inalta izolare fonica si termica.-instalatie electrica din cupru cu aparatura modulara Sneider-iluminat stradal.- 2 locuri de parcare in curte cu poarta pe role autoportanta si pregatita pentru automatizare-tencuiala decorativa Ceresit.-Constructia este executata din caramida cu structura din beton armat pe zidarie portanta
Suprafa#539;a totala teren 500 mp, imprejmuita cu gard, amenajata cu loc de parcare betonat si alei betonate.
Zona cu acces facil catre centru orasului Iasi: Pacurari, Tatarasi, Dacia, Dancu, Galata, Nicolina, Copou, Miroslava, Bucium, Visan, Barnova, Canta, Tomesti, Holboca, Podu Ros.

Detalii proprietate

ID anunț VDI628.1210852
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 125 mp
Suprafață construită 188 mp
Suprafață teren 500 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
An construcție 2025
Preț/mp 2.039 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 254.900 €
125.000 € 260.000 €
Medie zonă:183.400 €