VDI.ro

Vila de vanzare Valea Ursului, Iași

Miroslava, Valea Ursului

238.000 EUR

Vila de vanzare Valea Ursului, Iași

location_on Miroslava, Valea Ursului, Iasi

238.000 EUR
1.935 EUR/mp
ID: VDI1.1216820 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 15 vizualizări
Vila  de vanzare  Valea Ursului, Iași - foto 1
Vila  de vanzare  Valea Ursului, Iași - foto 2
Vila  de vanzare  Valea Ursului, Iași - foto 3
Vila  de vanzare  Valea Ursului, Iași - foto 4
Vila  de vanzare  Valea Ursului, Iași - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 123 mp bathtub 2 băi calendar_today 2026 home 150 mp constr. terrain 628 mp teren

Descriere

Cas#259; de vacirc;nzare icirc;n Valea Ursului, foarte bine pozi#539;ionat#259;, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i aerisit#259;, ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te confort #537;i apropiere de natur#259;.
Proprietatea dispune de 4 camere, compartimentate eficient, #537;i o teras#259; spa#539;ioas#259;, perfect#259; pentru relaxare sau petrecerea timpului liber al#259;turi de cei dragi. Suprafa#539;a util#259; este de 123 mp, oferind un echilibru ideal icirc;ntre spa#539;iu #537;i func#539;ionalitate.
Terenul aferent are 628 mp, oferind multiple posibilit#259;#539;i de amenajare ndash; gr#259;din#259;, foi#537;or sau loc de joac#259;. Accesul se face direct din strad#259; asfaltat#259; #537;i iluminat#259;, asiguracirc;nd confort #537;i siguran#539;#259;.
Un avantaj major icirc;l reprezint#259; amplasarea aproape de p#259;dure, oferind lini#537;te, aer curat #537;i un cadru natural deosebit, departe de agita#539;ia ora#537;ului, dar cu acces facil c#259;tre acesta.
O proprietate ideal#259; atacirc;t pentru locuire permanent#259;, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216820
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 123 mp
Suprafață construită 150 mp
Suprafață teren 628 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2026
Preț/mp 1.935 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Valea Ursului, Miroslava, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 238.000 €
105.000 € 465.000 €
Medie zonă:194.161 €