VDI.ro

Vila de vanzare Miroslava,

Iasi, Miroslava

175.000 EUR

Vila de vanzare Miroslava,

location_on Iasi, Miroslava, Iasi

175.000 EUR
1.522 EUR/mp
ID: VDI1.1216658 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 21 vizualizări
Vila  de vanzare  Miroslava, - foto 1
Vila  de vanzare  Miroslava, - foto 2
Vila  de vanzare  Miroslava, - foto 3
Vila  de vanzare  Miroslava, - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 115 mp bathtub 2 băi calendar_today 2025 home 140 mp constr. terrain 450 mp teren

Descriere

Vila de vanzare in zona Miroslava
Aceast#259; vil#259; impresionant#259; situat#259; icirc;n zona Miroslava, este locuin#539;a perfect#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc un stil de via#539;#259; modern, confortabil #537;i aproape de natur#259;. Cu o suprafa#539;#259; utila de 115 mp #537;i un teren 450 mp, proprietatea ofer#259; tot ce ave#539;i nevoie pentru a v#259; bucura de confort #537;i intimitate.
Detalii proprietate:
Suprafa#539;#259; utila: 115 mp Teren: 450 mp Compartimentare: Parter: Living spa#539;ios cu ferestre mari pentru lumin#259; natural#259; #537;i acces la teras#259; Buc#259;t#259;rie modern#259; Baie cmplet utilat#259; Terasa de 25 mp Etaj: 3 dormitoare O baie modern utilat#259; Balcon Terasa de 25 mp ideala pentru momente de relaxare sau socializare.Dot#259;ri #537;i finisaje:
Finisaje premium Icirc;nc#259;lzire prin pardoseal#259; #537;i central#259; termic#259; pe gaz. Tacirc;mpl#259;rie de icirc;nalt#259; calitate cu geamuri tripan pentru izola#539;ie termic#259; #537;i fonica. Pozi#539;ionat#259; excelent, icirc;n apropierea Iasului, oferind aer curat #537;i o atmosfer#259; lini#537;tit#259;. Acces rapid la #537;coli, magazine #537;i transport public. Zon#259; reziden#539;ial#259; exclusivist#259;, cu vecin#259;t#259;#539;i selecte.Pre#539;: Contacta#539;i pentru mai multe informa#539;ii #537;i stabilirea unei vizion#259;ri.
Aceast#259; vil#259; este o adev#259;rat#259; bijuterie, perfect#259; pentru cei care caut#259; o locuin#539;#259; exclusivist#259;, cu un design modern #537;i o amplasare excep#539;ional#259;.Pretul este fara TVA.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216658
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 115 mp
Suprafață construită 140 mp
Suprafață teren 450 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2025
Preț/mp 1.522 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Miroslava, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 175.000 €
65.000 € 1.850.000 €
Medie zonă:253.976 €