VDI.ro

Casa si teren de vanzare in zona Unirii cu deschidere dubla

Bucuresti, Unirii

999.900 EUR

Casa si teren de vanzare in zona Unirii cu deschidere dubla

location_on Bucuresti, Unirii, Bucuresti Ilfov

999.900 EUR
2.857 EUR/mp
ID: VDI662.1226029 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Casa si teren de vanzare in zona Unirii cu deschidere dubla - foto 1
Casa si teren de vanzare in zona Unirii cu deschidere dubla - foto 2
Casa si teren de vanzare in zona Unirii cu deschidere dubla - foto 3
Casa si teren de vanzare in zona Unirii cu deschidere dubla - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 350 mp calendar_today 1937 home 400 mp constr. terrain 1,056 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Teren cu Certificat de Urbanism valabil si potential de dezvoltare - Zona Unirii
Oportunitate excelenta de investitie in centrul Bucurestiului!Propunem spre vanzare un teren situat in zona Unirii, cu o suprafata de 1.056 mp, beneficiind de dubla deschidere ndash; frontala si laterala, ce permite flexibilitate sporita pentru dezvoltare.
Indicatori urbanistici:
POT: 62%
CUT: 2,5
Regim de inaltime permis: P+4
Pe teren exista o constructie cu amprenta la sol de 386 mp, compusa din:
Subsol: 3 pivnite
Parter: 6 camere, dependinte
Anexe: 2 garaje
Proprietatea este ideala atat pentru renovare si valorificarea cladirii existente, cat si pentru dezvoltarea unui proiect nou, profitand de pozitia strategica si de accesul facil la mijloace de transport, zone comerciale, institutii si obiective de interes.

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1226029
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 350 mp
Suprafață construită 400 mp
Suprafață teren 1,056 mp
Camere 4
An construcție 1937
Preț/mp 2.857 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Unirii, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 999.900 €
1 € 5.000.000 €
Medie zonă:739.391 €