VDI.ro

RECO Casa cu 3 camere la Salard

Salard

59.900 EUR

RECO Casa cu 3 camere la Salard

location_on Salard, Bihor

59.900 EUR
740 EUR/mp
ID: VDI316.1232003 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 3 ore în urmă | 3 vizualizări
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 1
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 2
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 3
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 4
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 5
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 6
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 7
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 8
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 9
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 10
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 11
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 12
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 13
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 14
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 15
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 16
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 17
RECO Casa cu 3 camere la Salard - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 81 mp bathtub 1 baie calendar_today 1980 home 101 mp constr. terrain 933 mp teren

Descriere

RECO Imobiliare va propune spre vanzare: #HC145.Casa cu 3 camere situata in Salard, intr-o zona accesibila, foarte aproape de centru, potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie.Imobilul are o suprafata de 101 mp desfasurati si 81 mp utili, fiind compartimentat in 3 camere, bucatarie, baie si hol.Terenul generos de 933 mp reprezinta un mare avantaj, avand un front stradal mare, ceea ce permite constructia unei a doua case sau dezvoltarea unei investitii imobiliare.Casa este finisata clasic, spre mediu, oferind posibilitatea noilor proprietari de a o personaliza dupa propriul gust.Pe teren exista toate utilitatile, iar gazul se afla chiar in fata portii.Pret: 59900 Euro, negociabil.Pentru mai multe detalii si vizionari: 0376 443 700.

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1232003
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 81 mp
Suprafață construită 101 mp
Suprafață teren 933 mp
Camere 3
Băi 1
An construcție 1980
Preț/mp 740 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 59.900 €
42.900 € 135.800 €
Medie zonă:71.650 €