VDI.ro

RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala

Oradea, Central

189.000 EUR

RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala

location_on Oradea, Central, Bihor

189.000 EUR
2.420 EUR/mp
ID: VDI316.1229554 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 6 zile în urmă | 28 vizualizări
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 1
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 2
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 3
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 4
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 5
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 6
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 7
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 8
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 9
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 10
RECO Casa cu 3 camere in Oradea zona centrala - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 78 mp bathtub 1 baie calendar_today 1980 home 105 mp constr. terrain 300 mp teren

Descriere

Casa individuala de vanzare in Oradea ndash; zona centrala, constructie din caramida (ID: 5633)
Va propunem spre vanzare casa individuala situata in zona centrala din Oradea, cu o pozitionare excelenta si acces facil catre punctele de interes ale orasului.
Imobilul are o suprafata totala construita 105mp
Casa este construita din caramida si include 3 camere, 1 baie, bucatarie, precum si spatii suplimentare de tip beci si acces in pod.
Compartimentarea existenta ofera multiple posibilitati de amenajare, fiind potrivita atat pentru locuinta, cat si pentru investitie.
Tip curte: individualaProprietatile bune nu raman mult timp pe piata! Suna acum: 0376-443-700.

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1229554
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 78 mp
Suprafață construită 105 mp
Suprafață teren 300 mp
Camere 3
Băi 1
An construcție 1980
Preț/mp 2.420 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 189.000 €
58.500 € 695.000 €
Medie zonă:219.673 €