VDI.ro

OPORTUNITAE DE INVESTITIE

Beclean

159.000 EUR

OPORTUNITAE DE INVESTITIE

location_on Beclean, Brasov

159.000 EUR
318 EUR/mp
ID: VDI355.1221403 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
OPORTUNITAE DE INVESTITIE - foto 1
OPORTUNITAE DE INVESTITIE - foto 2
OPORTUNITAE DE INVESTITIE - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 10 cam. square_foot 500 mp bathtub 4 băi layers Et. parter calendar_today 2020 home 560 mp constr. terrain 1,150 mp teren

Descriere

Agentia Imobiliara Sweet House propune spre vanzare vila in Beclean.
Comuna Beclean se gaseste in minunata TARA A FAGARASULUI situata pe malul Raului OLT , este o comuna cu aproximativ 1800 de locuitori se afla la doar 4 km distanta fata de Orasul Fagaras.
Puncte de interes in zona ; Cetatea Fagarasului, Manastirea Brancoveanu de la Sambata de Sus, Castelul Brukental de la Avrig............
Constructia a fost reabilitata integral in perioada 02/2019 ndash; 02/2023.Lucr#259;ri: structuri cadre beton armat, retele de canalizare, impamantare,apa, pluviale, inlocuire integrala acoperis (grinzi/capriori, astereala,tigl#259; ceramica Tondach Bolero, coame, dolii, tigla de margine, foliecondens; interioare tencuite.Utilitati disponibile:Electricitate (trifazic), Canalizare (fosa septica cu capacitatea de21.5mc), retea stradala in curs de receptionare, Apa potabila (bransamentexistent), Gaze naturale (bransament existent ndash; fosta brut#259;rie);

Detalii proprietate

ID anunț VDI355.1221403
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 500 mp
Suprafață construită 560 mp
Suprafață teren 1,150 mp
Camere 10
Băi 4
Etaj parter
An construcție 2020
Preț/mp 318 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Beclean, Brasov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități

category

Strazi

  • check_circle Asfaltate
category

Utilitati