VDI.ro

Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp

Lacu Sarat

41.990 EUR

Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp

location_on Lacu Sarat, Braila

41.990 EUR
700 EUR/mp
ID: VDI446.1209611 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 25 vizualizări
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 1
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 2
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 3
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 4
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 5
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 6
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 7
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 8
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 9
Casa Lacu Sarat, 2 camere, caramida, St-530 mp - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 60 mp calendar_today 1990 home 70 mp constr. terrain 530 mp teren

Descriere

casa, lacu Sarat*Constructie caramida*Acoperita cu tabla*Suprafata teren 530 mp*Deschidere strada 10m*Apa, curent*Put forat*Doua terase*Bucatarie*Camerele sunt una deasupra celeilalte*Proiect pt constructiile existente
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS4460
amp;01

Detalii proprietate

ID anunț VDI446.1209611
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 60 mp
Suprafață construită 70 mp
Suprafață teren 530 mp
Camere 2
An construcție 1990
Preț/mp 700 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Lacu Sarat, Braila (localizare aproximativă)

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.