VDI.ro

Casa Holboca Dancu 4 camere

Dancu

159.900 EUR

Casa Holboca Dancu 4 camere

location_on Dancu, Iasi

159.900 EUR
1.738 EUR/mp
ID: VDI628.1210837 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 1
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 2
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 3
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 4
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 5
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 6
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 7
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 8
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 9
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 10
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 11
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 12
Casa Holboca Dancu 4 camere - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 92 mp bathtub 1 baie calendar_today 2025 home 115 mp constr. terrain 400 mp teren

Descriere

Casa de vanzare cu 4 camere situata in zona Dancu - Holboca, judetul Iasi.
Constructie din caramida, cu un regim de inaltime Parter + pod de depozitare.
Suprafata utila de 92 mp , compatatimentata astfel:
3 dormitoare, o baie ( posibilitate 2 bai ), un living, un hol, o bucatarie cu iesire pe exterior. Intrare in pod pentru depozitare.
Dotari: finisaje complete: gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare , centrala termica pe gaz, incalzire prin pardoseala, izolatie cu termosistem de 10 cm, decorativa exterioara, acoperis tip tabla, caramida (interior /exterior).
Utilitati trase: apa curenta, curent electric, centrala termica pe gaz, CANALIZARE.
Teren: 410 mp, imprejmuit cu gard si amenajat cu alei betonate si loc de parcare.
Imobil in stadiu de proiect cu termen de finalizare anul 2026.
Zona cu acces facil catre mijloacele de transport in comun spre orasul Iasi: Pacurari, Tatarasi, Dancu, Sararie, Galata, Miroslava, Nicolina, Holboca, Tomesti, Centru, Copou, Alexandru cel Bun, Iasi.

Detalii proprietate

ID anunț VDI628.1210837
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 92 mp
Suprafață construită 115 mp
Suprafață teren 400 mp
Camere 4
Băi 1
An construcție 2025
Preț/mp 1.738 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 159.900 €
70.000 € 199.900 €
Medie zonă:148.515 €