VDI.ro

Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren

Ciurea

148.000 EUR

Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren

location_on Ciurea, Iasi

148.000 EUR
892 EUR/mp
ID: VDI486.1207085 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 1
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 2
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 3
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 4
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 5
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 6
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 7
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 8
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 9
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 10
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 11
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 12
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 13
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 14
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 15
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 16
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 17
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 18
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 19
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 20
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 21
Cas? 5 camere 166 mp utili, 400 mp teren - foto 22
1 / 22
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 166 mp layers Et. 1 calendar_today 2024 home 166 mp constr. terrain 400 mp teren

Descriere

V#259; prezent#259;m o cas#259; modern#259; #537;i eficient#259; energetic, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; din Lunca Cet#259;#539;uii / Ciurea, ideal#259; pentru cei care caut#259; confort #537;i sustenabilitate. Proprietatea beneficiaz#259; de 166 mp utili #537;i un teren generos de 400 mp, fiind construit#259; din materiale de calitate superioar#259;, cu scopul de a oferi un consum redus de energie.
Finalizare estimat#259;: martie/aprilie 2025
Casa este gacirc;ndit#259; pentru a fi un imobil pasiv energetic, avacirc;nd posibilitatea de montare a panourilor solare pentru a reduce consumul de energie. Acoperi#537;ul din #539;igl#259; metalic#259; Caretta #537;i izola#539;ia de 10 cm completeaz#259; designul solid #537;i eficient al construc#539;iei.
Compartimentare:
Parter: living spa#539;ios, dormitor, baie, buc#259;t#259;rie, 2 terase exterioare Etaj: 2 dormitoare, hol, birou (sau dormitor copil) Mansard#259;: izolat#259; #537;i tencuit#259;, cu 38 mp utili (posibilitate de amenajare a 2 camere suplimentare)Curte amenajat#259;:
Alee betonat#259; #537;i plac#259; de parcare pentru 2 ma#537;ini Pomi fructiferi Asfalt pacirc;n#259; la poart#259;Utilit#259;#539;i complete:
Racordat#259; la ap#259;, curent #537;i canalizare Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; pentru confort maximAcces rapid c#259;tre Ia#537;i:
2 drumuri alternativeO cas#259; modern#259;, eficient#259; #537;i perfect preg#259;tit#259; pentru viitor, oferind tot confortul necesar icirc;ntr-o loca#539;ie lini#537;tit#259; #537;i accesibil#259;.
Pre#539;: 148.000 euro
Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, suna#539;i la telefon!

Detalii proprietate

ID anunț VDI486.1207085
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 166 mp
Suprafață construită 166 mp
Suprafață teren 400 mp
Camere 5
Etaj 1
An construcție 2024
Preț/mp 892 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 148.000 €
65.000 € 148.000 €
Medie zonă:110.750 €