VDI.ro

Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert.

Ploiesti, Albert

249.000 EUR

Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert.

location_on Ploiesti, Albert, Prahova

249.000 EUR
2.092 EUR/mp
ID: VDI532.1211300 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 30 vizualizări
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 1
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 2
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 3
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 4
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 5
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 6
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 7
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 8
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 9
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 10
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 11
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 12
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 13
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 14
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 15
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 16
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 17
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 18
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 19
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 20
Casa 3 camere in Ploiesti, zona Albert. - foto 21
1 / 21
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 119 mp layers Et. 1 calendar_today 2019 home 141 mp constr. terrain 445 mp teren

Descriere

Vanzare casa 3 camere, in Ploiesti, zona Albert.Imobilul se afla intr- o zona de case nou construite, pe o strada privata fara trafic auto.Este construit in anul 2019 cu fundatie de beton armat, structura pe cadre de beton, peretii din caramida Porotherm inclusiv cei de compartimentare interioara, placa de beton pe fiecare nivel, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren expandat EPS 80.Acoperisul este drept, tip terasa necirculabila, izolat termic cu 20 cm XPS si hidroizolatie.Amprenta casei este de 70,25 mp, suprafata construita desfasurata 140,50 mp, suprafata utila 119 mp compartimentata astfel:Parter: hol, living, dinning, bucatarie si baie;Etaj: 2 dormitoare cu bai proprii si terasa, hol;Terenul are o suprafata de 445 mp, deschiderea de 15 ml.Dotari exterioare: teren imprejmuit cu gard de beton si fier, gazon, sistem de irigatie automatizat cu aspersoare, vopsea decorativa, terase placate cu marmura, alei pietonale si auto betonate si pavate, usa intrare metalica, vopsea decorativa.Dotari interioare: tamplarie PVC cu geam termopan, usi interioare celulare Porta Doors, centrala termica pe gaz, calorifere din otel, pardoseli placate cu marmura alba, parchet laminat in dormitoare, scara de beton placata cu marmura, vopsea lavabila etc.Utilitati: apa, lunina, gaz, canalizare.Pret: 249000 euro.

Detalii proprietate

ID anunț VDI532.1211300
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 119 mp
Suprafață construită 141 mp
Suprafață teren 445 mp
Camere 3
Etaj 1
An construcție 2019
Preț/mp 2.092 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Albert, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)