VDI.ro
VDI.ro / Apartamente de vânzare Bucuresti

Filtre

Toate cartierele expand_more
Niciun cartier găsit
auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Bucuresti — Mosilor

17 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Vanzare apartament 2 camere Mosilor - Bucuresti
Vânzare
125.000 EUR 2.500 €/mp
photo_camera 8

Vanzare apartament 2 camere Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot50 mp layersEt. 10 calendar_today1982
Ionut Anghel Ionut Anghel
7R Studio 7R Studio
Apartament 2 camere Calea Mosilor - Bucuresti
Vânzare
124.900 EUR 2.271 €/mp
photo_camera 4

Apartament 2 camere Calea Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot55 mp layersEt. 10 calendar_today1984
Daniela Rogoz Daniela Rogoz
Crimob Crimob
2 CAMERE CALEA MOSILOR - DECOMANDAT - RENOVAT COMPLET - ETAJ 9/10 - Bucuresti
Vânzare
149.000 EUR 2.980 €/mp
photo_camera 25

2 CAMERE CALEA MOSILOR - DECOMANDAT - RENOVAT COMPLET - ETAJ 9/10

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot50 mp layersEt. 9 calendar_today1979
Florin Stefan Florin Stefan
Top Choice Imobiliare Top Choice Imobiliare
Apartament 2 camere Mosilor - Bucuresti
Vânzare
149.000 EUR
photo_camera 7

Apartament 2 camere Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot52 mp layersEt. 9 calendar_today1980
Florin Filip Florin Filip
Filado imobiliare Filado imobiliare
Vanzare aparament 2 camere Mosilor - Bucuresti
Vânzare
140.000 EUR 2.642 €/mp
photo_camera 10

Vanzare aparament 2 camere Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot53 mp layersEt. 1 calendar_today1984
Rolando Fulvio Rolando Fulvio
7R Studio 7R Studio
Apartament 2 camere in bloc nou, zona Mosilor - Bucuresti
Vânzare
185.000 EUR 3.401 €/mp
photo_camera 5

Apartament 2 camere in bloc nou, zona Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54.4 mp layersEt. 2 calendar_today2025
Aurelian Danescu Aurelian Danescu
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament 2 camere in bloc nou, zona Mosilor - Bucuresti
Vânzare
199.000 EUR 3.618 €/mp
photo_camera 5

Apartament 2 camere in bloc nou, zona Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot55 mp layersEt. 3 calendar_today2025
Aurelian Danescu Aurelian Danescu
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament 2 camere in bloc nou, zona Mosilor - Bucuresti
Vânzare
225.000 EUR 4.136 €/mp
photo_camera 6

Apartament 2 camere in bloc nou, zona Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54.4 mp layersEt. 5 calendar_today2025
Aurelian Danescu Aurelian Danescu
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament 2 camere Mosilor - Bucuresti
Vânzare
138.000 EUR
photo_camera 10

Apartament 2 camere Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot50 mp layersEt. 2 calendar_today1981
Florin Filip Florin Filip
Filado imobiliare Filado imobiliare
Apartament 2 camere Mosilor - Bucuresti
Vânzare
155.000 EUR
photo_camera 6

Apartament 2 camere Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot51 mp layersEt. 7 calendar_today1981
Florin Filip Florin Filip
Filado imobiliare Filado imobiliare
Vanzare apartament nou 2 camere | Mosilor-Fainari | parter/3 | 75 mp utili | plus boxa 20mp | - Bucuresti
Vânzare
194.900 EUR 2.599 €/mp
photo_camera 19

Vanzare apartament nou 2 camere | Mosilor-Fainari | parter/3 | 75 mp utili | plus boxa 20mp |

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot75 mp layersEt. parter calendar_today2020
Ioana Manea Ioana Manea
Refinder Refinder
2 CAMERE MOSILOR - ETAJ 3 - 51 MP - BLOC 1983 - Bucuresti
Vânzare
152.000 EUR 2.980 €/mp
photo_camera 25

2 CAMERE MOSILOR - ETAJ 3 - 51 MP - BLOC 1983

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot51 mp layersEt. 3 calendar_today1983
Florin Stefan Florin Stefan
Top Choice Imobiliare Top Choice Imobiliare
Apartament 2 camere Calea Mosilor - Bucuresti
Vânzare
140.000 EUR 2.333 €/mp
photo_camera 7

Apartament 2 camere Calea Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot60 mp layersEt. 1 calendar_today1990
Florian Panfil Florian Panfil
Fast Real Estate Fast Real Estate
Apartament spatios, 80mp, 2 camere Mosilor. - Bucuresti
Vânzare
95.000 EUR 1.188 €/mp
photo_camera 8

Apartament spatios, 80mp, 2 camere Mosilor.

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot80 mp layersEt. demisol calendar_today2022
Florian Panfil Florian Panfil
Fast Real Estate Fast Real Estate
Mosilor apartament 2 cam, 64mp utili ,etaj 3, lift, - Bucuresti
Vânzare
150.000 EUR
photo_camera 15

Mosilor apartament 2 cam, 64mp utili ,etaj 3, lift,

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub2 băi square_foot64 mp layersEt. 3 calendar_today1940
person
Chelaru Angelo
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vanzare Apartament 2 Camere Mosilor - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
59.000 EUR
photo_camera 7

Vanzare Apartament 2 Camere Mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot61 mp layersEt. parter calendar_today1950
person
Paul Ancuta
Galaxy Imob Galaxy Imob
Hristo Botev,Negustori,apartament 2 camere,47 mp - Bucuresti
Vânzare
70.000 EUR
photo_camera 10

Hristo Botev,Negustori,apartament 2 camere,47 mp

location_on Bucuresti, Mosilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot47 mp layersEt. 6 calendar_today1937
person
Chelaru Angelo
Galaxy Imob Galaxy Imob

Apartamente de vânzare în Bucuresti

Apartamente de vânzare 13 Septembrie, Bucuresti (351) Apartamente de vânzare Berceni, Bucuresti (195) Apartamente de vânzare Rahova, Bucuresti (195) Apartamente de vânzare Titan, Bucuresti (187) Apartamente de vânzare Prelungirea Ghencea, Bucuresti (183) Apartamente de vânzare Drumul Taberei, Bucuresti (181) Apartamente de vânzare Baneasa, Bucuresti (178) Apartamente de vânzare Floreasca, Bucuresti (120) Apartamente de vânzare Militari, Bucuresti (113) Apartamente de vânzare Metalurgiei, Bucuresti (103) Apartamente de vânzare Herastrau, Bucuresti (99) Apartamente de vânzare Aparatorii Patriei, Bucuresti (99) Apartamente de vânzare Dristor, Bucuresti (78) Apartamente de vânzare Tei, Bucuresti (78) Apartamente de vânzare Unirii, Bucuresti (74) Apartamente de vânzare Sebastian, Bucuresti (69) Apartamente de vânzare Pipera, Bucuresti (68) Apartamente de vânzare Dorobanti, Bucuresti (61) Apartamente de vânzare Aviatiei, Bucuresti (59) Apartamente de vânzare Brancoveanu, Bucuresti (56) Apartamente de vânzare Pantelimon, Bucuresti (51) Apartamente de vânzare Crangasi, Bucuresti (48) Apartamente de vânzare Iancului, Bucuresti (47) Apartamente de vânzare Tineretului, Bucuresti (47) Apartamente de vânzare Obor, Bucuresti (46) Apartamente de vânzare Stefan cel Mare, Bucuresti (44) Apartamente de vânzare Universitate, Bucuresti (37) Apartamente de vânzare Lujerului, Bucuresti (37) Apartamente de vânzare Iancu Nicolae, Bucuresti (35) Apartamente de vânzare Colentina, Bucuresti (35)