VDI.ro

Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei

Bucuresti, Piata Victoriei

179.000 EUR

Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei

location_on Bucuresti, Piata Victoriei, Bucuresti Ilfov

179.000 EUR
2.183 EUR/mp
ID: VDI387.1227320 | Publicat: 07.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 22 vizualizări
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 1
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 2
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 3
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 4
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 5
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 6
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 7
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 8
Vanzare spatiu 4 camere Piata Victoriei - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 82 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 1938 home 93 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un spatiu/apartament cu 4 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Piata Victoriei, zona Dr. Felix, intr-un imobil construit in anul 1938 , creditabil, disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata utila de 82 mp si suprafata totala de 93 mp.Apartament are 2 intrari, 2 bai, boxa, si centrala proprie.La momentul de fata spatiu este functional ca cabinet medical, dar se poate recompartimenta usor in apartament sau spatiu de birou, etc....ideal investite.---------------------------Transformam spatii, nu doar tranzactii! Nu suntem doar o agentie imobiliara, suntem arhitecti si designeri profesionisti.Consultanta GRATUITA pentru renovarea proprietatii dumneavoastra.Pentru ca fiecare spatiu merita sa fie special!---------------------------ID intern: 7R-3727.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1227320
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 82 mp
Suprafață construită 93 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1938
Preț/mp 2.183 EUR/mp

location_on Localizare

Piata Victoriei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Da
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 179.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.932 €