VDI.ro

RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA

Bucuresti, Rahova

133.900 EUR

RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA

location_on Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov

133.900 EUR
1.575 EUR/mp
ID: VDI393.1220881 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 23 vizualizări
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 1
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 2
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 3
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 4
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 5
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 6
RAHOVA BARCA APARTAMENT 4 CAMERE MOBILAT CENTRALA - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 85 mp bathtub 2 băi layers Et. 6 calendar_today 1984 home 90 mp constr.

Descriere

V#259; propun spre achizi#539;ie un Apartament cu 4 camere decomandat , situat pe Strada Bacirc;rc#259; icirc;n Cartierul Rahova.Apartamentul are o suprafa#539;#259; util#259; de 85mp #537;i este situat la etajul 6 8.Acesta este compus din :- Living-3 Dormitoare-2 Grupuri sanitare-Hol- 2 Balcoane open space- Spatii de depozitareUtilitati generale : curent electric, apa, canalizare, gaz,tv , acces internetSistem de incalzire: Centrala proprie Rom

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220881
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 85 mp
Suprafață construită 90 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 6
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1984
Preț/mp 1.575 EUR/mp

location_on Localizare

Rahova, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 133.900 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.912 €