VDI.ro

Vanzare garsoniera – zona Sebastian

Bucuresti, Sebastian

73.000 EUR

Vanzare garsoniera – zona Sebastian

location_on Bucuresti, Sebastian, Bucuresti Ilfov

73.000 EUR
2.212 EUR/mp
ID: VDI393.1220836 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 22 vizualizări
Vanzare garsoniera – zona Sebastian - foto 1
Vanzare garsoniera – zona Sebastian - foto 2
Vanzare garsoniera – zona Sebastian - foto 3
Vanzare garsoniera – zona Sebastian - foto 4
Vanzare garsoniera – zona Sebastian - foto 5
Vanzare garsoniera – zona Sebastian - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 33 mp bathtub 1 baie layers Et. 7 calendar_today 1983 home 33 mp constr.

Descriere

Vanzare garsoniera ndash; zona Sebastian
Va prezentam spre vanzare o garsoniera decomandata, construita in anul 1983, avand o suprafata de 33 mp, situata la etajul 7 din 10, in zona Sebastian ndash; Sector 5.
Apartamentul este complet mobilat, utilat, dispune de aer conditionat si un balcon spatios, incalzirea facandu-se prin termoficare. De asemenea, sunt disponibile locuri de parcare in zona imobilului, contra cost.
Locatia este excelenta, in zona Parc Sebastian, cu statie tramvai/autobuz in proximitatea blocului ndash; conexiune cu toate zonele din Bucuresti (50m, linie directa cu Piata Unirii). Garsoniera este luminoasa, blocul reabilitat, iar liftul din bloc a fost modernizat recent. In zona regasim centre comerciale (Vulcan Value Centre), Prosper Mall, restaurante, cafenele, scoli/gradinite, sali de fitness, dar si alte puncte de interes ale orasului.
Pretul garsonierei este de 73.000 euro.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220836
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 33 mp
Suprafață construită 33 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 7
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1983
Preț/mp 2.212 EUR/mp

location_on Localizare

Sebastian, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)