VDI.ro

Garsoniera, Tractorul, Brasov

Brasov, Tractorul

48.500 EUR

Garsoniera, Tractorul, Brasov

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

48.500 EUR
2.425 EUR/mp
ID: VDI518.1227518 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 30 vizualizări
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 1
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 2
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 3
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 4
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 5
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 6
Garsoniera, Tractorul, Brasov - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 20 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1965 home 24 mp constr.

Descriere

Decent Real Estate v#259; propune spre vacirc;nzare o garsonier#259; transformat#259; dintr-o camer#259; de c#259;min, situat#259; icirc;n zona Tractorul, aproape de Lidl, Kaufland, Mall Coresi, pia#539;#259;, #537;coal#259; #537;i gr#259;dini#539;#259;.
Locuin#539;a are o suprafa#539;#259; de 20 mp utili #537;i este amplasat#259; la etajul 3 . Garsoniera a fost renovat#259; complet #537;i se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, fiind preg#259;tit#259; pentru mutare imediat#259;.
Interiorul este amenajat cu bun gust, oferind un spa#539;iu primitor #537;i bine organizat. Camera este luminoas#259; #537;i icirc;nsorit#259; pe tot parcursul zilei, iar pardoselile sunt realizate din parchet laminat icirc;n camer#259; #537;i gresie icirc;n baie #537;i buc#259;t#259;rie. Contacteaza-ma si programeaz#259; o vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1227518
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 20 mp
Suprafață construită 24 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 1965
Preț/mp 2.425 EUR/mp

location_on Localizare

Tractorul, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 48.500 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €