VDI.ro

Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Flo...

Floresti, Urusagului

109.900 EUR

Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti

location_on Floresti, Urusagului, Cluj

109.900 EUR
2.035 EUR/mp
ID: VDI588.1208733 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 8 ore în urmă | 23 vizualizări
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 1
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 2
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 3
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 4
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 5
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 6
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 7
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 8
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 9
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 10
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 11
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 12
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 13
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 14
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 15
Apartament de vanzare, finisat, cu 2 camere. Urusagului, Floresti - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 54 mp bathtub 1 baie layers Et. parter inalt calendar_today 2024 home 64 mp constr.

Descriere

Va propun spre vanzare apartament nou-nout, nefolosit, cu 2 camere, situat in zona Urusagului din Floresti.
Este un apartament primitor, finisat, gata de mutare. Poate fi folosit atat ca locuinta cat si ca investitie. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui imobil cu regim de inaltime S+P+2+Er, finalizat in anul 2024.
Suprafata de 54.30 mp utili.
Compus din: hol, dressing, bucatarie+living, un dormitor, o baie, si un balcon generos de 9mp (o jumatate se poate inchide fara probleme si o jumatate ramane balcon deschis).
Este finisat modern, dispune de incalzire proprie, geamuri cu 3 foi de sticla tip tripan.Optional se poate achizitiona parcare exterioara: 5000 euro;
Certificatul de performan#539;#259; energetic#259; al apartamentului este clasa B (consum anual specific de energie: 141 kWh/msup2;an, indice de emisii echivalent CO2: 40.32 kgCO2/msup2;an).
Securizarea imobilului este prin video interfon / monitorizare video #537;i acces pe baz#259; de PIN / tag
In proximitate gasiti: gradinita, magazine, restaurante, linia CTP M22.
Apartamentul are CF si este liber de sarcini!
Pentru vizionare si alte informatii notati acest cod ID intern: ID intern: HSB104
Pret 109.900 euro; pret apartamentPret 114.900 euro; pret apartament cu parcare inclusa !! Se accepta credit- ca sa va fie usor si sigur, va ofer broker de credite- specializat pe finantare/refinantare. Nu va pierdeti scoringul la banca, stiti exact starea dosarului, comisionarea brokerului se face de catre banca!
Comisionul agentiei Hs Bella Casa Estate este de 1% fara nicio alta taxa adaugata
Pentru alte detalii si vizionare sunati la numarul de whatsapp- 0757 740 465 Languages spoken: English, French, Italian-- Cod intern ID intern: HSB104.

Detalii proprietate

ID anunț VDI588.1208733
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 64 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter inalt
Nr. etaje clădire 2
An construcție 2024
Preț/mp 2.035 EUR/mp

location_on Localizare

Urusagului, Floresti, Cluj (localizare aproximativă)