VDI.ro

Apartament cu 2 camere de vanzare

Marghita, centrala

41.500 EUR

Apartament cu 2 camere de vanzare

location_on Marghita, centrala, Bihor

41.500 EUR
1.026 EUR/mp
ID: VDI32.1226942 | Publicat: 07.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 30 vizualizări
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 1
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 2
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 3
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 4
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 5
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 6
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 7
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 8
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 9
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 10
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 11
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 12
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 13
Apartament cu 2 camere de vanzare - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 40 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1968 home 59 mp constr.

Descriere

Brucken Imobiliare va prezinta un apartament cu 2 camere, cu o destinatie rezidentiala, situat in zona centrala a orasului.
Apartamenul este recent renovat, mobilat si utilat complet, oferindu-va tot confortul necesar pentru un stil de viata modern.
Construit in anul 1968, apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si dispune de o suprafata utila generoasa de 40,45 mp. Are un living spatios si confortabil, cu acces la balcon, un dormitor cu mobila noua si de buna calitate, o bucatarie complet mobilata si utilata cu electrocasnice de inalta calitate si o baie cocheta.
Beneficiind de incalzire cu centrala proprie si calorifere, o usa de intrare solida din metal, ferestre termopan si pardoseli din parchet si gresie, acest apartament este pregatit pentru a fi locuit imediat.
Pentru detalii suplimentare sau programari pentru vizionare, nu ezitati sa ne contactati telefonic, prin WhatsApp sau email. Va asteptam cu drag la sediul nostru de pe Calea Republicii, nr. 16, Marghita. Telefon: 0728828994 / 0770583046
ID intern: 412.

Detalii proprietate

ID anunț VDI32.1226942
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 40 mp
Suprafață construită 59 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1968
Preț/mp 1.026 EUR/mp

location_on Localizare

centrala, Marghita, Bihor (localizare aproximativă)