VDI.ro

Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta

Navodari, Central

80.000 EUR

Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta

location_on Navodari, Central, Constanta

80.000 EUR
1.311 EUR/mp
ID: VDI428.1232876 | Publicat: 23.05.2026 | Actualizat: 12 ore în urmă | 2 vizualizări
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 1
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 2
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 3
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 4
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 5
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 6
Apartament/Birou Navodari 3 Camere, Pozitionare Excelenta - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 61 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1990 home 61 mp constr.

Descriere

Descopera potentialul unui apartament care iti ofera mai mult decat simple camere ndash; iti ofera libertatea de a crea acasa exact asa cum l-ai visat.Va prezentam spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat intr-o zona centrala excelenta din Navodari, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Cu o suprafata generoasa de 61 mp, proprietatea se remarca prin compartimentarea practica si luminozitatea naturala ce iti permite sa valorifici fiecare colt exact asa cum iti doresti.Apartamentul necesita renovare generala, insa tocmai aici apare adevarata oportunitate: ai sansa rara de a-ti lasa imaginatia sa zboare si de a amenaja fiecare detaliu dupa propriul stil si propriile standarde. Fara obiecte ceramice sau sanitare montate, baia si grupul sanitar de serviciu iti ofera libertatea completa de a proiecta singur sau alaturi de un designer spatiul perfect pentru tine si familia ta.Pozitia centrala iti pune la indemana toate facilitatile importante, iar pretul este unul cu adevarat IMBATABIL pentru suprafata generoasa si locatia excelenta pe care aceasta proprietate le ofera. In plus, apartamentul este detinut pe firma, iar pretul afisat include TVA.Uneori, cele mai frumoase locuinte nu sunt cele gata facute, ci cele pe care le transformi chiar tu intr-un loc care te reprezinta.Programeaza acum o vizionare si vino sa vezi potentialul pe care acest apartament il poate deveni pentru tine!