VDI.ro

Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar

Iasi, Mircea cel Batran

122.000 EUR

Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar

location_on Iasi, Mircea cel Batran, Iasi

122.000 EUR
1.733 EUR/mp
ID: VDI199.1221967 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 8 vizualizări
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 1
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 2
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 3
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 4
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 5
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 6
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 7
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 8
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 9
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 10
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 11
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 12
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 13
Ap. 3 camere CD- 71mp - Mircea cel Batran - et. intermediar - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 70 mp bathtub 1 baie layers Et. 6 calendar_today 1976 home 70 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere decomandat amp;icirc;n Iaamp;#537;i amp;ndash; 71 mp amp;ndash; Etaj 6/10 amp;ndash; Zona Mircea cel Bamp;#259;tramp;acirc;nlt;br /gt;lt;br /gt;Vamp;#259; propunem spre vamp;acirc;nzare un apartament spaamp;#539;ios cu 3 camere, situat la etajul 6 din 10, amp;icirc;n zona Mircea cel Bamp;#259;tramp;acirc;n amp;ndash; una dintre cele mai accesibile amp;#537;i bine conectate zone ale oraamp;#537;ului.lt;br /gt;lt;br /gt;#128208; Suprafaamp;#539;amp;#259; totalamp;#259;: 71 mplt;br /gt;#128202; Compartimentare: decomandat amp;ndash; ideal pentru o familie sau pentru cei care amp;icirc;amp;#537;i doresc un spaamp;#539;iu bine organizat amp;#537;i funcamp;#539;ional. Balcon amp;icirc;nchis cu o dimesiune de 3,40mp.lt;br /gt;lt;br /gt;Dotamp;#259;ri amp;#537;i avantaje:lt;br /gt;lt;br /gt;#10004; Centralamp;#259; termicamp;#259; proprie amp;ndash; confort sporit amp;#537;i control eficient al costurilorlt;br /gt;#10004; Tamp;acirc;mplamp;#259;rie PVC cu geam termopan amp;ndash; izolaamp;#539;ie termicamp;#259; amp;#537;i fonicamp;#259; bunamp;#259;lt;br /gt;#10004; Parchet, gresie amp;#537;i faianamp;#539;amp;#259; amp;icirc;n stare foarte bunamp;#259;lt;br /gt;#10004; Uamp;#537;amp;#259; metalicamp;#259; la intrare amp;ndash; siguranamp;#539;amp;#259; sporitamp;#259;lt;br /gt;#10004; Izolaamp;#539;ie termicamp;#259; amp;#537;i fonicamp;#259; excelentamp;#259;lt;br /gt;#10004; Boxamp;#259; la subsol amp;ndash; spaamp;#539;iu suplimentar pentru depozitarelt;br /gt;lt;br /gt;Apartamentul este luminos, bine amp;icirc;ntreamp;#539;inut amp;#537;i oferamp;#259; un nivel ridicat de confort, fiind potrivit atamp;acirc;t pentru locuinamp;#539;amp;#259; proprie, camp;acirc;t amp;#537;i ca investiamp;#539;ie (se preteazamp;#259; foarte bine pentru amp;icirc;nchiriere).lt;br /gt;lt;br /gt;Zona oferamp;#259; acces rapid camp;#259;tre mijloace de transport, amp;#537;coli, magazine, farmacii amp;#537;i alte facilitamp;#259;amp;#539;i urbane esenamp;#539;iale.lt;br /gt;lt;br /gt;Pentru informaamp;#539;ii suplimentare sau programarea unei vizionamp;#259;ri, vamp;#259; stamp;#259;m cu drag la dispoziamp;#539;ie.

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221967
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 70 mp
Suprafață construită 70 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 6
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1976
Preț/mp 1.733 EUR/mp

location_on Localizare

Mircea cel Batran, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 122.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.183 €