VDI.ro

Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari

Navodari, Est

68.000 EUR

Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari

location_on Navodari, Est, Constanta

68.000 EUR
1.333 EUR/mp
ID: VDI428.1231684 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 3 ore în urmă | 3 vizualizări
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 1
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 2
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 3
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 4
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 5
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 6
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 7
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 8
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 9
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 10
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 11
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 12
Apartament 3 camere semidecomandat Năvodari - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1982 home 54 mp constr.

Descriere

V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat la etaj 2/4 icirc;n N#259;vodari, icirc;ntr-o zon#259; accesibil#259; #537;i bine conectat#259; la punctele de interes ale ora#537;ului.Locuin#539;a este ideal#259; atacirc;t pentru o familie, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, beneficiind de toate utilit#259;#539;ile necesare pentru confortul zilnic.Caracteristici:* 3 camere semidecomandat* gaze naturale* aer condi#539;ionat* compartimentare practic#259; #537;i luminoas#259;* ideal pentru locuit permanentLocalizare excelent#259;:* icirc;n apropiere de pia#539;#259;* aproape de #537;coal#259; #537;i gr#259;dini#539;#259;* acces rapid la mijloace de transport icirc;n comun* magazine #537;i alte facilit#259;#539;i la cacirc;teva minute distan#539;#259;Apartamentul ofer#259; confort, accesibilitate #537;i o pozi#539;ionare foarte bun#259; pentru via#539;a de zi cu zi.?? Pentru mai multe detalii #537;i programarea unei vizion#259;ri, nu ezita#539;i s#259; ne contacta#539;i!

Detalii proprietate

ID anunț VDI428.1231684
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 51 mp
Suprafață construită 54 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1982
Preț/mp 1.333 EUR/mp

location_on Localizare

Est, Navodari, Constanta (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 68.000 €
55.000 € 475.000 €
Medie zonă:146.990 €