VDI.ro

Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros

Iasi, Podu Ros

103.500 EUR

Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

103.500 EUR
1.848 EUR/mp
ID: VDI1.1217510 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 ore în urmă | 20 vizualizări
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 1
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 2
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 3
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 4
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 5
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 6
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 7
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 8
Apartament 3 camere de vanzare, Podu Ros - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 56 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1963 home 60 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere ndash; Podu Ro#537; | Loca#539;ie excelent#259; | Mobilat #537;i utilat
V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat icirc;n zona Podu Ro#537;, chiar lacirc;ng#259; sta#539;ia CTP Podu Ro#537; 1, cu acces rapid c#259;tre toate punctele importante ale ora#537;ului Ia#537;i.
Imobilul este amplasat la etajul 4/4, iar terasa blocului a fost reabilitat#259; integral icirc;n 2025 de c#259;tre o firm#259; autorizat#259;, cu garan#539;ie 25 de ani. Blocul nu figureaz#259; pe lista imobilelor cu risc seismic, fiind eligibil pentru achizi#539;ie prin credit bancar. Scara este curat#259; #537;i icirc;ngrijit#259;, iar vecinii lini#537;ti#539;i.
De#537;i pozi#539;ionat icirc;n prima linie la Bulevardul Tutora (recent reabilitat), apartamentul beneficiaz#259; de vedere pe spate, oferind astfel un confort fonic sporit.
Compartimentare #537;i dot#259;ri: 3 camere cu parchet din lemn masiv, icirc;n stare foarte bun#259;
balcon de 4,1 mp
debara de 1,3 mp
geam la baie
u#537;#259; metalic#259;
central#259; termic#259; proprie
aer condi#539;ionat
tacirc;mpl#259;rie PVC cu geam termopan
Apartamentul este icirc;ngrijit, perfect locuibil, cu icirc;mbun#259;t#259;#539;iri existente, dar ofer#259; #537;i posibilitatea unei renov#259;ri personalizate, dup#259; gustul viitorului proprietar.Se vinde mobilat #537;i utilat:
Dormitor matrimonial: pat dublu, birou, dulap haine