VDI.ro

Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0%

Bucuresti, Theodor Pallady

180.000 EUR

Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0%

location_on Bucuresti, Theodor Pallady, Bucuresti Ilfov

180.000 EUR
2.368 EUR/mp
ID: VDI590.1207708 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 28 vizualizări
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 1
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 2
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 3
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 4
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 5
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 6
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 7
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 8
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 9
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 10
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 11
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 12
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 13
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 14
Vanzare 3 camere | Pallady | parcare |+curte|Comision 0% - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 76 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 2018 home 107 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 3 camere | Theodor Pallady | Parter | Terasa 30 mp | Parcare subterana | 107 mp | Comision 0%Va propunem spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat la parter, in bloc construit in 2018, cu suprafata utila de 107 mp. Apartamentul beneficiaza de terasa privata de 30 mp, complet ingradita, cu spatiu verde si gratar, perfecta pentru relaxare sau pentru familie.
Compartimentare: 3 camere decomandate
Bucatarie open-space
Baie si grup sanitar
Terasa exterioara 30 mp
Loc de parcare subteran inclus
Loc de parcare exterior suplimentar (neinclus in pret)
Dotari si avantaje: Apartament semi-mobilat
Parcare subterana privata
Terasa privata cu spatiu verde
Bloc nou, constructie 2018
Etaj parter, acces facil
Se accepta si credit
Localizare si vecinatati:Apartamentul este situat pe Strada Gura Putnei nr. 59-61, in zona Theodor Pallady, cu acces rapid la:
Metrou Theodor Pallady (aprox. 5-10 minute)
IKEA Pallady
Leroy Merlin Pallady
Mega Image, Carrefour, Lidl
Scoli, gradinite si farmacii
Zone verzi si parcuri in apropiere
Acces facil catre sos. Pantelimon, Calea Vacaresti si Bulevardul Theodor Pallady
Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru locuinta, cat si pentru investitie. Terasa privata si parcare subterana sunt avantaje importante in aceasta zona.
Pret negociabil. Comision 0% pentru cumparator.

Detalii proprietate

ID anunț VDI590.1207708
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 76 mp
Suprafață construită 107 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj parter
An construcție 2018
Preț/mp 2.368 EUR/mp

location_on Localizare

Theodor Pallady, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 180.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.912 €