VDI.ro

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Ploiesti, Ultracentral

62.000 EUR

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

location_on Ploiesti, Ultracentral, Prahova

62.000 EUR
1.228 EUR/mp
ID: VDI410.1217839 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 1
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 2
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 3
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 4
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 5
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 6
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 7
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 8
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 9
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 10
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 11
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 12
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1986 home 65 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Eroilor - catedrala, intr-un bloc din 1986 cu un regim de inaltime de 4 etaje , disponibil la etajul 4, cu o suprafata de 50.5 mp plus balcon. Imobilul este situat in apropiere de autobuz, zona comerciala, banca, supermarket, fastfood, trafic pietonal, piata, ultracentral, parc, restaurant/pub, scoala/gradinita.
Anumite informatii sunt cu titlu orientativ #537;i pot s#259; difere in realitate. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati.

ID intern: 718

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1217839
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 51 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1986
Preț/mp 1.228 EUR/mp

location_on Localizare

Ultracentral, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 62.000 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:89.157 €