VDI.ro

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Ploiesti, Ultracentral

83.800 EUR

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

location_on Ploiesti, Ultracentral, Prahova

83.800 EUR
1.783 EUR/mp
ID: VDI410.1217616 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 23 vizualizări
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 1
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 2
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 3
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 4
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 5
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 6
Apartament 2 camere zona Ultracentrala - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 47 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1964 home 62 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere zona ultracentrala.Este situat icirc;ntr-un bloc cu regim de icirc;n#259;l#539;ime P+4, la etajul 2 construit in 1965.Apartamentul este decomandat, avand suprafa#539;#259; util#259; de 47 mp plus 15 mp balcon, #537;i se preteaz#259; atacirc;t pentru locuit cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.Apartamentul se vinde mobilat #537;i utilat, are geamuri termopan, separa#539;ie de gaze cu centrala termica proprie.Localizare excelent#259;, la cacirc;teva minute de Halele Centrale, magazine, mijloace de transport, restaurante #537;i institu#539;ii.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1217616
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 47 mp
Suprafață construită 62 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1964
Preț/mp 1.783 EUR/mp

location_on Localizare

Ultracentral, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 83.800 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:89.077 €