ID: VDI553.1231821

Garsoniera Etaj 1, MOBILATA| Podu Ros apropiere!

Iasi, Podu Ros, Iasi
33.000 EUR · 1.737 EUR/mp
Alin Sergiu
Iasi Estate Imobiliare
0758383971
alin.galatanu@yahoo.com
1
Camere
1
Bai
19 mp
Suprafata
1
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
V#259; prezent#259;m spre vacirc;nzare o garsonier#259; ideal#259; pentru investi#539;ie, situat#259; icirc;n apropiere de Podu Ro#537;, zona Jumbo. Proprietatea se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, avacirc;nd avantajul major de a fi deja icirc;nchiriat#259;, oferind noului proprietar profit din prima zi. Date tehnice amp; Avantaje: Pre#539;: 33.000 Euro. Etaj: 1 (cel mai c#259;utat etaj, atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru icirc;nchiriere). Stare: Mobilat#259; #537;i utilat#259; complet ndash; gata de utilizare, nu necesit#259; investi#539;ii imediate. Statut actual: Icirc;nchiriat#259; (se poate prelua chiria#537;ul existent). Loca#539;ie #537;i Accesibilitate: Pozi#539;ionarea este unul dintre cele mai mari atuuri, fiind o zon#259; cu cerere masiv#259; pentru chirii: Transport: Acces ultra-rapid la mijloacele de transport icirc;n comun c#259;tre Podu Ro#537;, Palas, Centru #537;i zonele universitare. Facilit#259;#539;i: Icirc;n proximitate se afl#259; superm...
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila19 mp
Suprafata construita20 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie1980