ID: VDI28.1231229

3D! Gata de mutat!Apartament 2 camere, decomandat,renovat,mobilat,utilat,Garii

Sfantu Gheorghe, Garii, Covasna
74.800 EUR · 1.467 EUR/mp
Istvan Ferenczi
Ascendent Imobiliare
0758900963
istvan.ferenczi@ascendent.ro
2
Camere
1
Bai
51 mp
Suprafata
6
Etaj
1985
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 0%ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament de 51 mp pe Aleea Harniciei in care simti armonia din prima clipa. Este situat la etajul 6 din 8, oferind liniste, lumina naturala si o pozitionare sudica. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea turului virtual tridimensional: Turul virtual: https://my.matterport.com/show/?m=pbHVGVtWd9DPrezentare video: https://www.youtube.com/watch?v=qI8CdDISwPUProprietatea este renovata, amenajata intr-un stil modern si se vinde integral mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata. Din electrocasnicele prezente mentionam :trei televizoare, frigider side-by-side, aragaz, cuptor electric, cuptor cu microunde, masina de spalat rufe si masina de spalat vase. Un avantaj suplimentar il reprezinta boxa de depozitare de aproximativ 5 mp, situata la etajul 8, securizata cu usa de fier ndash; ideala pentru depozitare suplim...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila51 mp
Suprafata construita51 mp
Camere2
Bai1
Etaj6
An constructie1985