ID: VDI629.1230045

Casa P+M cu teren de 1000mp, Salard

Salard, Bihor
135.800 EUR · 905 EUR/mp
GABRIELA AVRAM
Simra Imobiliare
0773 356 882
gabrielasimraimobiliare@gmail.com
5
Camere
2
Bai
150 mp
Suprafata
2004
An constructie
Descriere:
SIMRA IMOBILIARE EXCLUSIVITATE Casa de vanzare in Salard cu un teren de 1000mp si cu o suprafata contruita de 180mp, 150 mp utili.Imobilul este compus din:Parter:- hol de acces - loc de luat masa- bucatarie - living- baie cu geam- dormitor- o camera tehnica foarte spatioasa- camara. Mansarda:- hol + dressing - 2 dormitoare, ambele cu balcon si aer conditionat- baie. In curte se afla: un garaj, o anexa pentru depozitare/birou/sala de sport si un foisor pentru relaxare. Ca si utilitati dispune de apa, curent electric, gaz, canalizare.Casa este finalizata in 2004 si renovata in 2024 (a fost zugravita fatada si interiorul casei).Pret: 135.800 euro negociabil. Tel: 0773356882.
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila150 mp
Suprafata construita180 mp
Suprafata teren1000 mp
Camere5
Bai2
An constructie2004