ID: VDI559.1230026

Apartament 3 camere cf 1 semidecomandat zona Crang

Buzau, Crang, Buzau
95.000 EUR · 1.492 EUR/mp
Aura Manolache
PRO IMOB
0767123004
aura.manolache@proimob.ro
3
Camere
2
Bai
63.66 mp
Suprafata
3
Etaj
1979
An constructie
Descriere:
Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare apartament 3 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Crang, intr-un bloc edificat in anul 1979. Loca#539;ie: zona Crang, jud. Buzau Tip imobil: 3 camere Etaj: 3 din 4 Suprafata utila: 63.66 mp Suprafata totala: 68.16 mp Compartimentare: semidecomandat Pre#539;: 95.000 euro negociabil Dot#259;ri #537;i beneficii: Usa metalica la intrare, tamplarie PVC cu geam termopan, usi din lemn la interior, parchet din lemn masiv, gresie si faianta Balcon in suprafata de 4.50 mp inchis cu tamplarie PVC si geam termopan Mobilat si utilat clasic Central#259; proprie Motan si calorifere Avantaje: Aproape de transport icirc;n comun, #537;coala, gradinita, parcuri, supermarket-uri, etc Disponibil imediat Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila63.66 mp
Suprafata construita68.16 mp
Camere3
Bai2
Etaj3
An constructie1979