ID: VDI559.1228925

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Crang

Buzau, Crang, Buzau
65.500 EUR · 1.397 EUR/mp
Valentin Braescu
PRO IMOB
0771537515
valentin.braescu@proimob.ro
2
Camere
1
Bai
46.9 mp
Suprafata
4
Etaj
1969
An constructie
Descriere:
Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Crang, intr-un bloc edificat in anul 1969. Loca#539;ie: zona Crang, jud. Buzau Tip imobil: 2 camere Etaj: 4 din 4 Suprafata utila: 46.90 mp Suprafata totala: 52.04 mp Compartimentare: decomandat Pre#539;: 65.500 euro Dot#259;ri #537;i beneficii: Usa metalica la intrare, tamplarie PVC cu geam termopan, usi din celulare la interior, parchet laminat, gresie si faianta Balcon in suprafata de 5.14 mp inchis cu tamplarie PVC si geam termopan Mobilat si utilat complet Central#259; proprie si calorifere Aer conditionat Avantaje: Aproape de transport icirc;n comun, #537;coala, gradinita, parcuri, supermarket-uri, etc Disponibil imediat Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila46.9 mp
Suprafata construita52.04 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1969