ID: VDI459.1228302

ULTRACENTRAL - APARTAMENT CU 1 CAMERA

Timisoara, P-ta Victoriei, Timis
107.800 EUR · 2.875 EUR/mp
Emina Stojanovic
Primum
0726228090
primum.imob1@gmail.com
1
Camere
1
Bai
37.5 mp
Suprafata
3
Etaj
1965
An constructie
Descriere:
Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament de 1 camera, situat ULTRACENTRAL. Apartamentul este aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport icirc;n comun; acces rapid catre supermarketuri, magazine, restaurante, farmacii,banci si parcuri. Apartamentul este situal la ETAJUL 3 unui imobil cu 6 etaje, cu acoperis. Este nedecomandat, iar confortul termic se realizeaza cu ajutorul retelei de termoficare a orasului .Compartimentarea se face astfel: 1 living - 1 bai .Apartamentul se vinde gol ; nu in starea actuala , urmand sa fie eliberat complet de catre proprietar.Informatiile cu caracter tehnic ne sunt furnizate de catre proprietar.Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila37.5 mp
Suprafata construita40 mp
Camere1
Bai1
Etaj3
An constructie1965