ID: VDI459.1227265

CIRCUMVALATIUNII - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - SPATIOS

Timisoara, Circumvalatiunii, Timis
97.900 EUR · 1.991 EUR/mp
Fabian Cardos
Primum
0755607123
primum.imob17@gmail.com
2
Camere
1
Bai
49.17 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Circumvalatiunii, foarte aproape de Iulius Town si de toate facilitatile importante ale orasului. Acesta se afla la etajul 4/4, are 49.17 mp utili si urmatoarea compartimentare: hol de acces; bucatarie; living; baie cu cada, are geam; dormitor; balcon inchis de 8.04 mp cu acces din bucatarie si sufragerie;Se vinde mobilat. Dispune de centrala proprie, clima, cuptor electric, frigider, hota, plita gaz, masina de spalat rufe. Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila49.17 mp
Suprafata construita57.21 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1980